Únor 2010

Twilight cast - starstruck

24. února 2010 v 11:51 | TýnQa


Krásný video určitě se koukněte.Rob Pattinson 'Confirms Stewart Romance'♥

24. února 2010 v 10:13 | TýnQa |  Robsten-OstatníPo měsících spekulací hvězda "Twilight", Robert Pattinson potvrdil svůj vztah s Kristen Stewart.

Brit byl romanticky spojován s Kristen už od té doby, co začali společně pracovat na filmu v roce 2008. Herci se neustále vyhýbali otázkám ohledně jejich vztahu, ale teď Pattinson údajně potvrdil, že spolu hvězdy chodí.

Pár se zúčastnil British Academy of Film and Television Arts (BAFTA) Awards v neděli v Londýně, kde Stewart pozvedla svou "Orange Rising Star" trofej. Oba dva se v Royal Opera House drželi v dostačující vzdálenosti , ale později byli vyfoceni, když společně odjížděli z after party z Grosvenor House.

Herec se přiznal, že chodí se Stewart, ale že se musí ukazovat odděleně, kvůli svým fanouškům.

Robert údajne řekl britskému seníku The Sun: "Je to velmi obtížné, ale ano, jsme spolu. Není možné se zde ukazovat spolu kvůli fanouškům. Je to šílené. Tohle mělo být vystoupení na veřejnosti jako pár, ale je to nemožné. Jsme tu spolu a je to veřejná akce, ale není to snadné. Musíme všechno dělat tak, aby to neutahovalo pozornost."

Šaty Angely a Jessicy z filmu zatmění !

22. února 2010 v 10:10 | TýnQa |  Eclipse-Ostatní
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Důkaz :
Zdroj:

Ashley Greene - Avatary

22. února 2010 v 10:08 | TýnQa |  Ashley Green-Ostatní
Zdroj:

Kristen mluví o Breaking dawn a K-11

22. února 2010 v 10:05 | TýnQa |  Kristen Stewart-Novinky
KristenStewart2-19-10


Na nedávné tiskové konferenci pro nejnovější film s Kristen Stewart " The Yellow Handkerchief ".

Je mnoho spekulací o Breaking Dawn natočených do dvou nebo jednoho filmu. Jaký na to máte názor vy ?

Já nevím, opravdu. Příběh je opravdu dlouhý, takže je oprávněné rozdělit ho na dva filmy. Pro diváky by totiž bylo zklamáním přijít o některé scény jen proto, že se prostě do jednoho filmu nevejdou. Rád bych aby byli dva filmy. Ale musím být zcela upřímná, nevím jak to nakonec dopadne.

" The Runaways " měl hodně úspěchu na Sundance s premiéru minulý měsíc ..

Všichni jsme věděli, že uveřejnit tento film na Sundance bude dobré. Zájem se stal o trochu vyšším, než jsme si mysleli, což je velmi vzrušující. Sundance byl úžasný, miluji Sundance. Je to jediné místo, kde můžete ukázat své filmy a poradíte se s 300 lidmi, kteří ho také viděli. Je to jiný zážitek.

Vaše matka producentka Vás plánuje přímo ve filmu K-11, Máte o tom nějaké nové zprávy ?

Snažíme se je získávat. Kdybych jí teď zavolala, řekni mi co budeme ve filmu dělat, to je docela vzrušující. Jsme si velmi blízko, a zároveň se kreativně lišíme. To je v pohodě. Můžu odjet natáčet a část rodiny mám sebou.

S kolosální úspěch Twilight to vypadá, že jste jednou z těch která si může vybírat své budoucí projekty. Co děláte teď?

Vzhledem k tomu co říkáte nevím, protože já nemůžu plánovat věci. Jsem tak vytížená že nevím co dřív udělat a co ne. To je vždy obtížné vysvětlit. Je to poprvé, co jsem si vybrala budoucí práci. Můj horizont je zcela čistý, což je docela vzrušující.

Zdroj:
Summit announces when we’ll see the Eclipse trailer♥

19. února 2010 v 16:02 | TýnQa |  Eclipse-OstatníA je to oficiální! TRAILER ECLIPSE bude prvně spuštěn 12.3.2010 před premiérou Robova nového filmu "Remember me"♥ Tato zpráva je potvrzena z oficiálního twitteru Summitu.