Kristen Stewart: "Chtěla jsem si dát pauzu od světa Twilight

29. ledna 2010 v 21:19 | TýnQa |  Kristen Stewart-NovinkyMezi prohlášení Kristen Stewart na Sundance Film Festival řekla herečka, že je skvělé že si mohla zahrát ve filmu "The Runaways", protože si tak mohla alespoň udělat přestávku od světa Twilight.

Kristen Stewart se jako herečka velmi podílela na úspěchu Twilight ságy a tvrdí, že je ráda že si mohla alespoň na chvíli od světa Twilight dát pauzu. Dosvědčuje to její nový film "The Runaways", kde hraje se svou "kolegyní" z Twilight - Dakotou Fanning.

"Je to opravdu něco uplně jiného. Měla jsem ale pouze tři týdny abych dokázala změnit svůj emocionální stav Belly Swanové a dokázala se vžít do nové role Joan Jett", řeka Kristen. "Celkově vypadá docela tvrdě, jde o chůzi a držení těla, to všechno ji vede k tomu jaké má názory a co si myslí, že je správné. Můžu se s ní v některých věcech dost ztotožnit, takže to je velmi super."

Kristen také řekla, že každý, kdo věří že jsou ženy silné, jistě pochopí i tento film. "Každý, kdo má podobné nebo stejné názory jako Joan se film určitě bude velmi líbit," řekla


Mám tu pro vás i exkluzivní rozhovor s Dakotou Fanning

Dakota Fanning, která rovněž účinkuje v tomto filmu nám také něco málo řekla o svém vcítění se do filmu a pověděla jaké to je, pracovat s Kristen. HollywoodLife.com mluvil s Dakotou Fanning,15, na premiéře The Runaways a řekla nám, že se cítí přesně jako i její postava Cherie Curie, protože obě jsou v určitých věcech nejisté.

"Je mnoho věcí, které se dějí a já bych je prostě nezvládla", řekla. "Je mi 15, ale stále nechápu a nevím, jak se mám cítit nebo co mám říct, když jsem v nějaké složitější situaci."

Dakota nám také prozradila, že se velmi inspirovala životy Joan Jett a Cherie ve směru, jak si udělat "prostor" a pohnout se někam dál."Vyrůstala jsem jako malá holka, která si může dělat co se jí zlíbí," řekla. "Bývaly doby, kdy bylo v pohodě, když se dívky zajímají třeba o rock 'n' roll. A dozvědět se na vlastní kůži, jaké to vlastně je bylo velmi zajímavé."

A samozřejmě jsme se jí zeptali, jaké bylo pracovat s její co-star Kristen Stewart! Dakota řekla, že se s Kristen,19, velmi sblížili na natáčení filmu. "Měli jsme skvělý čas na place," smála se Dakota. "Bylo to jako léto strávené se svými přáteli - kromě těch kamer!"

Jo, a pokud vás také zajímá budoucnost Dakoty i jako zpěvačky, tak vás musíme zklamat. Dakota řekla, že kromě filmu to určitě v plánu nemá.

• KOPÍRUJTE POUZE S TÍMTO ZDROJEM •

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanessie hanessie | Web | 29. ledna 2010 v 21:28 | Reagovat

docela ji chápu, taky by mi asi lezlo na nervy, kdyby mě každej slučoval jen s jednou věcí, každopádně je Kristen v Sáze skvělá :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama