Leden 2010

Kristen Stewart: "Chtěla jsem si dát pauzu od světa Twilight

29. ledna 2010 v 21:19 | TýnQa |  Kristen Stewart-NovinkyMezi prohlášení Kristen Stewart na Sundance Film Festival řekla herečka, že je skvělé že si mohla zahrát ve filmu "The Runaways", protože si tak mohla alespoň udělat přestávku od světa Twilight.

Kristen Stewart se jako herečka velmi podílela na úspěchu Twilight ságy a tvrdí, že je ráda že si mohla alespoň na chvíli od světa Twilight dát pauzu. Dosvědčuje to její nový film "The Runaways", kde hraje se svou "kolegyní" z Twilight - Dakotou Fanning.

"Je to opravdu něco uplně jiného. Měla jsem ale pouze tři týdny abych dokázala změnit svůj emocionální stav Belly Swanové a dokázala se vžít do nové role Joan Jett", řeka Kristen. "Celkově vypadá docela tvrdě, jde o chůzi a držení těla, to všechno ji vede k tomu jaké má názory a co si myslí, že je správné. Můžu se s ní v některých věcech dost ztotožnit, takže to je velmi super."

Kristen také řekla, že každý, kdo věří že jsou ženy silné, jistě pochopí i tento film. "Každý, kdo má podobné nebo stejné názory jako Joan se film určitě bude velmi líbit," řekla
Kellan→Barbie :D

28. ledna 2010 v 16:59 | TýnQa |  Kellan Lutz-Ostatní

OMG já nemůžu XDHope for Haiti Now - Robertova řeč

26. ledna 2010 v 11:53 | TýnQa |  Robert Pattinson-Akce


"Pod zničenou univerzitou čekala Maxine Fallon. Krčila se ve strašně poloze a sotva se mohla pohnout. Ve tmě a během hektického dne plných zvuků a křiků, přes bolest, hlad a žízeň, modlila se, aby jí někdo našel. A šestý den ,její modlitby byly vyslyšeny, byla nalezena, protože textové zprávy odeslané z trosek zachytili záchranáři na své straně. Na rozdíl od jiné události v historii, byl náš svět připojen k této tragédii, díky technologiím. Twitter , Facebook, stránky s fotografiemi pohřešovaných a textových zpráv o pomoc. Tato technologie pracuje právě teď, i my se můžeme připojit. Na hopeforhaitinow.org můžete darovat a můžete okamžitě komunikovat s lidmi na Haiti a kdekoli na světě. Připojte se s nimi, sledujte a poznávejte to, co říkají . Pomozme této zemi, aby se zase postavila na nohy. Prosím, jděte na hopeforhaitinow.org. Děkuji vám."
Robert Pattinson